Παρασκευή, 12 Ιανουαρίου 2018

Οι αγώνες του Σ/Κ για το πρωτάθλημα της ΕΠΣ Πιερίας.

Οι αγώνες του Σ/Κ για το πρωτάθλημα της ΕΠΣ Πιερίας.
Δείτε τους αγώνες και τους διαιτητές των αγώνων του Σ/Κ για το πρωτάθλημα της ΕΠΣ Πιερίας.





ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΣΑΒΒΑΤΟ 13-01-2018


ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΟΗΘΟΣ Α΄
ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΠΡΟΟΔΟΣ Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗ
Π.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
15:00
ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ
ΜΗΝΟΥΔΗΣ
ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΓΛΥΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΛΟΦΟΥ
«»
ΛΑΦΑΤΖΗΣ Κ
ΝΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ
ΛΑΙΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ
ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ
«»
ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ
ΒΡΟΥΖΟΣ
ΜΠΟΥΛΟΥΜΗ
ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣ
Ι. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ
«»
ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ
ΣΑΛΤΣΙΔΗΣ
ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ Δ
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ
ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥ
ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
«»
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ Γ
ΝΙΚΟΛΙΤΣ
ΦΤΑΡΑΣ
ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΡΥΑΚΙΩΝ
Ν.ΤΡΑΠΕΖΟΥΝΤΑΣ
«»
ΜΕΓΑΣ
ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ
ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Λ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΛΩΝΙΩΝ
ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΠΙΕΡΙΩΝ
0-3 ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ





Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥ
ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥ
0-3 ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ









ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΣΑΒΒΑΤΟ 13-01-2018


ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΟΗΘΟΣ Α΄
ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΜΥΤΙΚΑΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ
Θ. ΚΑΤΣΑΡΟΥ
15:00
ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ
ΦΩΤΙΑΔΟΥ
ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ
ΚΟΥΝΤΟΥΡΓΙΩΤΗΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Ν.ΕΦΕΣΣΟΥ
ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
«»
ΦΩΤΙΑΔΗΣ
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ
ΧΑΛΚΙΔΗΣ Β
ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ





ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 14-01-2018


ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΟΗΘΟΣ Α΄
ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΦΕΝΔΑΜΗΣ
ΕΞΟΧΗΣ
15:00
ΝΤΟΥΡΑΚΟΓΛΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ
ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ Δ
ΓΛΥΚΟΠΟΥΛΟΣ
Π.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ 2012
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
Θ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
«»
ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ
ΣΑΛΤΣΙΔΗΣ
ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ
ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ
Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ
ΣΒΟΡΩΝΟΥ
«»
ΜΕΓΑΣ
ΜΗΝΟΥΔΗΣ
ΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣ
ΤΣΙΓΓΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ
ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ
«»
ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
ΦΩΤΙΑΔΟΥ
ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ
Κ.ΑΓΙΑΝΝΗ
«»
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΑΝ
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ
ΦΤΑΡΑΣ
ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΙΑΣ ΔΙΟΥ
Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥ
ΔΙΟΥ
«»
ΝΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ Γ
ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΟΥΡΤΗΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥ
ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ
«»
ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ
ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ
ΛΑΙΟΣ
ΡΕΠΩ
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝ











ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ 14-01-2018

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ
ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ
ΒΟΗΘΟΣ Α΄
ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΠΥΔΝΑΙΚΟΣ 2017
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΛΟΦΟΥ
ΚΙΤΡΟΥΣ
15:00
ΝΙΚΟΛΙΤΣ
ΤΣΙΓΓΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΜΠΟΥΛΟΥΜΗ
ΖΑΝΕΤΑΣ
Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2006
Κ.ΜΗΛΙΑΣ
«»
ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΑΘ
ΚΩΤΟΥΛΑΣ
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΔΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
«»
ΛΑΦΑΤΖΗΣ Κ
ΓΕΡΜΑΝΟΣ
ΤΣΑΡΑΙ
ΚΩΤΟΥΛΗΣ
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ
«»
ΠΕΤΣΙ
ΚΟΡΙΝΙΩΤΗ
ΠΑΤΣΑΣ
ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ Γ
ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ
Α.Ο. ΣΚΟΤΙΝΑΣ
3-0 ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ